Miley Cyrus

Miley Cyrus

Naměřené IQ:
110

Miley Cyrus

Americká herečka a zpěvačka Miley Cyrus byla jednou z nejlépe placených dětských celebrit na světě. Ačkoliv ještě nedosáhla plnoletosti, má úspěšně rozjetou hereckou i pěveckou kariéru.

Její hodnota IQ se pohybuje v průměru, což znamená, že většina populace by měla v kvalifikovaném IQ testu dosáhnout podobného skóre.

Životopis a filmografie

Miley se na obrazovkách poprvé objevila ve svých jedenácti letech a tentýž rok si zahrála v úspěšném filmu Tima Burtona Big Fish. Její kariéra se prudce vyhoupla nahoru v roce 2006, kdy vyhrála casting na roli hlavní postavy v seriálu Hannah Montana. Dívka, která žije dvojí život – ve dne jako normální školačka a večer jako popová hvězda – získala popularitu především mezi dětmi a teenagery. Objevila se také v dalším oblíbeném filmu pro dospívající – High School Musical 2.

K seriálu Hannah Montana také natočila několik písní a vydala sólové album Meet Miley Cyrus. O pár let později jí vyšlo první album, Breakout, které se už seriálu netýká.

V roce 2009 se na plátna kin dostal film o Hannah Montana a Mileyin singl „The Climb“ ze soundtracku se vyšplhal na vysoké příčky hitparád.

Skandál způsobila Miley svými fotkami pro časopis Vanity Fair, kde pózovala od pasu nahoru nahá, přikrytá pouze tenkou pokrývkou.

Průměrné IQ má například i americká celebrita Paris Hilton.

A kolik máte vy? Zkuste si zjistit své IQ v našem kvalifikovaném IQ testu!

Vyber si IQ test

IQ Test vrozené inteligence

Tento online IQ test vyzkouší bystrost vašeho myšlení v šesti...

IQ Test numerické inteligence

Numerická inteligence je schopnost lidského mozku pracovat a...

Další celebrity