Ashton Kutcher

Ashton Kutcher

Naměřené IQ:
160

Ashton Kutcher

Než se stal populárním hercem, vyzkoušel Ashton Kutcher s IQ 160 mnoho profesí. Pracoval jako model, malíř ale také jako restauratér. Jako teenager nebyl zrovna vzorným studentem. Na střední škole byl zatčen, když se spolu se svým bratrancem vloupali do školy, protože chtěli ukrást nějaké peníze. Po propuštění z vězení ho opustila přítelkyně, navíc ztratil veškeré šance na získání jakéhokoli vysokoškolského stipendia.

Nakonec byl přijat na University of Iowa, kde studoval obor biochemické inženýrství. Jeho snem bylo najít lék pro svého bratra – dvojče, který trpěl srdečním onemocněním. Jelikož nemohl žádným způsobem získat stipendium, musel tvrdě pracovat ve firmě zpracovávající obílí a také prodával svou krev, aby si na studium vydělal.

Na škole se mimo výzkumu zajímal také o modeling, kterému se po nějakém čase začal věnovat na plno. Přestěhoval se do New Yorku, kde měl spousty nabídek na modeling. Již od dob studií se také věnuje investicím. Své peníze investoval již například do Skype, Foursqquare, Airnb, Path, Fab.com nebo do italské a japonské restaurace. . Je také spoluzakladatelem firmy A-Grade Investments a v roce 2013 se stal produkčním inženýrem společnosti Lenovo. To vše stíhá společně s herectvím

Herečka Lisa Kudrow, má hodnotu IQ 160.

A kolik máte vy? Zkuste zjistit své vlastní IQ v našem jedinečném IQ testu!

Vyber si IQ test

IQ Test vrozené inteligence

Tento online IQ test vyzkouší bystrost vašeho myšlení v šesti...

IQ Test numerické inteligence

Numerická inteligence je schopnost lidského mozku pracovat a...

Další celebrity