Brad Pitt

Brad Pitt

Naměřené IQ:
119

Brad Pitt

Americký herec Brad Pitt je sexy idolem západního světa a se svou partnerkou Angelinou Jolie jsou nejsledovanějším párem Hollywoodu.

Hodnota IQ tohoto veleúspěšného herce je lehce nadprůměrná. V kvalifikovaném IQ testu by mělo lépe uspět jen asi 16% respondentů.

Kariéra a filmografie

Po střední škole se Brad Pitt vydal studovat žurnalistiku a reklamu na univerzitě v Missouri. Vzdělání nedokončil a vydal se do Los Angeles zkusit štěstí jako herec. Zpočátku hrál menší role v reklamách a v televizi, postupně se snažil proniknout do filmového byznysu.

Jeho první velká role přišla s filmem Thelma a Louise, opravdovou pozornost si pak získal po boku Toma Cruise v úspěšném snímku Interview s upírem.

Následovalo mnoho dalších trháků jako Sedm, Dvanáct opic, Klub rváčů nebo Mr. & Mrs. Smith, které jen potvrdily jeho status superhvězdy. Nově ho můžeme vidět ve filmu Quentina Tarantina Hanebný pancharti.

Brad Pitt byl pět let ženatý s herečkou Jennifer Aniston, známou ze seriálu Přátelé. Po rozvodu začal žít s Angelinou Jolie, se kterou má šest dětí, tři adoptované a tři biologické. Založili spolu také charitativní organizaci Jolie-Pitt.

Král popu Michael Jackson měl hodnotu IQ 110.

A kolik máte vy? Zkuste si zjistit své IQ v našem kvalifikovaném IQ testu!

Vyber si IQ test

IQ Test vrozené inteligence

Tento online IQ test vyzkouší bystrost vašeho myšlení v šesti...

IQ Test numerické inteligence

Numerická inteligence je schopnost lidského mozku pracovat a...

Další celebrity